Medewerkers

Walter Busscher

Functie
Directeur/Eigenaar
E-mailadres
info@a-wb.nl

Erkend Hypotheekadviseur

Ankie van Buren-Weghorst

Functie
Boekhoudkundig medewerkster
E-mailadres
ankie@a-wb.nl

Bancaire zaken, Boekhouding

Esther Oude Nijhuis-Snijders

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
esther@a-wb.nl

Projectmatige ondersteuning, Bancaire zaken

Nicole Egberink

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
nicole@a-wb.nl

Schadebehandelaar, Bancaire zaken

Joost Lucas

Functie
Buitendienstmedewerker
E-mailadres
joost@a-wb.nl

Manon Braakhuis

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
manon@a-wb.nl

Polisadministratie, Bancaire zaken

Ellen Wesselink-Brandwacht

Functie
Medewerkster digitale archivering
E-mailadres
ellen@a-wb.nl

Germa Busscher-Grobben

Functie
Medewerkster digitale archivering
E-mailadres
info@a-wb.nl

Dorien Boerman

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Ursela Kottink-Hemmer

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Judith de Wilde

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Sabine van Driel

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse