Medewerkers

Walter Busscher

Functie
Directeur/Eigenaar
E-mailadres
info@a-wb.nl

Erkend Hypotheekadviseur

Ankie van Buren-Weghorst

Functie
Boekhoudkundig medewerkster
E-mailadres
ankie@a-wb.nl

Boekhouding, administratie

Esther Oude Nijhuis-Snijders

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
esther@a-wb.nl

Makelaardij, bancaire zaken

Nicole Egberink

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
nicole@a-wb.nl

Schadebehandelaar, Bancaire zaken

Joost Lucas

Functie
Buitendienstmedewerker
E-mailadres
joost@a-wb.nl

Verzekeringsadviseur, bancaire zaken

Bob Schoot

Functie
Binnendienst medewerker
E-mailadres
bob@a-wb.nl

Bancaire zaken, polisadministratie

Manon Braakhuis

Functie
Binnendienst medewerkster
E-mailadres
manon@a-wb.nl

Polisadministratie, Bancaire zaken

Ellen Wesselink-Brandwacht

Functie
Medewerkster digitale archivering
E-mailadres
ellen@a-wb.nl

Digitalsering, postkantoor

Germa Busscher-Grobben

Functie
Medewerkster digitale archivering
E-mailadres
info@a-wb.nl

Digitalisering, postkantoor

Dorien Boerman

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Sabine van Driel

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Thea Roescher

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse

Anouk Meijerink

Afdeling:
VakantieXpert
Telefoon
0546-633717
E-mailadres
busscher@vx.nl

Reisadviseuse